Per pirmuosius du baseino darbo mėnesius – daugiau nei 24 tūkst. lankytojų

Per pirmuosius du baseino darbo mėnesius – daugiau nei 24 tūkst. lankytojų

Jonavos baseinas – tai dar viena pergalė, Jonavos rajono savivaldybės laimėjimas, kuriuo džiaugiasi ne tik mūsų krašto gyventojai, bet ir kitų miestų svečiai. Čia nuolat gausu lankytojų iš aplinkinių miestų – Kėdainių, Ukmergės, Kauno ir net Vilniaus. Džiaugiamės girdėdami teigiamus atsiliepimus, malonias patirtis ir puikius įvertinimus.

Modernaus, itin gerai ir kokybiškai suplanuoto bei įrengto naujojo Jonavos baseino klientų srautas – didelis. Vienu metu baseinu ir SPA zona gali naudotis 100 žmonių, todėl kartais lankytojams tenka palaukti eilėje.

Mūsų baseinas klientus traukia išskirtine SPA zona, kurioje mėgaujantis burbulinės vonios teikiamais malonumais prieš akis atsiveria nuostabus vaizdas – Joninių slėnis, o žiemą – Jonavos slidinėjimo centras ir nuo kalno besileidžiantys slidininkai. Baseine įrengtos net penkios skirtingos pirtys, kūdikių baseinas, mažasis baseinas vaikų plaukimo pamokoms bei ilgasis – 4 takelių, 25 metrų ilgio plaukimo baseinas. Jonavos baseinas yra draugiškas negalią turintiems žmonėms.

Nuo baseino atidarymo dienos, per du mėnesius, jame apsilankė daugiau nei 24 tūkstančiai lankytojų, o tai – didelis skaičius per tokį trumpą laiką. Baseine vyksta vaikų plaukimo pamokos, kuriose jau sudalyvavo daugiau nei 700 antros-trečios klasės mokinių. Taip pat – sportinės treniruotės, kurias skirtingų lygių grupėse lanko 180 vaikų.

Kūdikių baseine vyksta individualūs ir grupiniai kūdikio plukdymo užsiėmimai, grupinė vaikų, nėščiųjų mankšta.

Baseine planuojama ir daugiau veiklų: sveikatinimo užsiėmimai vandenyje neįgaliesiems, „Pola“ kortelės turėtojams, mankštos vandenyje senjorams.

Ankstesnis straipsnisAtmintinė planuojantiems lankyti plaukimo treniruotes
Sekantis straipsnisJonavos baseinas viršijo lūkesčius: lankytojų daugiau nei 40 000 lankytojų