Plaukimo treniruotės suaugusiems

Plaukimo treniruotės suaugusiems

Į treniruotes kviečia treneris Raimondas Gincas.

Profesionalus plaukikas, turintis 3 plaukimo trenerio kvalifikacinę kategoriją. Nuo 2018 m. dirba profesionaliu suaugusiųjų ir vaikų plaukimo treneriu. 2022 m. Lietuvos sporto universitete įgijo aukšto meistriškumo trenerio diplomą. Per šešerius metus Raimondas padėjo savo auklėtiniams ne tik įveikti vandens baimę, bet ir tapti prizininkais, kai kurie sportininkai netgi tapo daugkartiniai Lietuvos vaikų plaukimo čempionai. Kaip sako pats treneris: ,,Esu laimingas žmogus, nes gyvenu tuo ką darau. Džiaugiuosi, kad savo sukaupta patirtimi galiu dalintis su kitais. Tiesiog labai myliu šį darbą“. Raimondo kredo - gyvenime elgiuosi taip, kaip noriu, kad elgtųsi su manimi.

  • Treniruotės trukmė 45 min;
  • Apsilankymo trukmė 1 val. + treniruotės trukmė;
  • 8 treniruotės per mėn.;
  • Kaina 60 Eur/mėn.;
  • Grupė iki 15 asmenų;
  • Sutartis iki birželio 30 d.

Plaukimo treniruotės vyksta plaukimo baseine (4 takelyje), kurio gylis 1,4 -2 m. Treneris treniruotę veda būdamas sausumoje. Registruojamasi pateiktais kontaktais ir sudaroma paslaugų teikimo sutartis.


1 GRUPĖ. Suaugusių mokymo plaukti grupė – asmenys nuo 14 m., kurie neturėjo galimybių mokytis plaukti būdami vaikais, supažindami su vandeniu ir saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi kvėpavimo pratimų vandenyje, gulėti vandenyje, keisti kūno padėtį, mokosi plaukti nugara, krūtine, nesudėtingų šuolių į vandenį ir daiktų traukimo iš tam tikro gylio.

1 grupės treniruočių laikas:

  • Pirmadieniais: 19:00 - 19:45
  • Trečiadieniais 19:00 - 19:45

2 GRUPĖ. Suaugusių plaukimo tobulinimo grupė – asmenys nuo 14 m., kurie moka plaukti ir nori tobulinti plaukimo įgūdžius.

2 grupės treniruočių laikas:

  • Pirmadieniais: 19:45 - 20:30
  • Trečiadieniais 19:45 - 20:30

Nesvarbu, ar visiškai nemokate plaukti ar norite patobulinti jau turimus plaukimo įgūdžius. Mokytis plaukti niekada nebūna vėlu! Profesionalus plaukimo treneris Raimondas padės nugalėti vandens baimę, atsakys į visus kilusius klausimus, padės taisyklingai atlikti pratimus vandenyje, mokys taisyklingo kvėpavimo ir plaukimo būdų technikos. Neįtikėtiną plaukimo naudą pastebėsite po kelių treniruočių.

Registracija ir platesnė informacija telefonu: +370 673 473 48.

Direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Miglė Jakštienė, migle.jakstiene@jonavosbaseinas.lt

Ankstesnis straipsnisIntervalinė aerobika vandenyje
Sekantis straipsnisJonavos baseinas – projekto Supermiestai dalyvis